Продавець Дом Медтехники розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1412 відгуків
Читайте нас в Facebook и Instagram (@dommedtehniki)

Інсулінозалежний цукровий діабет

Інсулінозалежний цукровий діабет

24.08.14

Інсулінозалежний цукровий діабет

Інсулінозалежний цукровий діабет являє собою захворювання, яке характеризується порушенням в обміні вуглеводів, з-за недостатньої кількості інсуліну в організмі, отже, рівень цукру в крові підвищується, і хворий потребує прийомі інсуліну, так як в противному випадку розвивається гіперглікемія.

В основі цього лежить порушення регуляція обміну, яка знаходиться у підшлунковій залозі, і в якій b-клітини виробляють достатньо інсуліну, який допомагають глюкози превращатся в печінці в глікоген і полегшують засвоєння глюкози в тканинах організму. Надійшла глюкози буває іноді не достатньо, щоб задовольнити енергетичні потреби організму.

Контролювати рівень цукру в крові, допоможуть Вам витратні матеріали для діабету, які Ви зможете купити в інтернет-магазині "Будинок Медтехніки", зробивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами: +38 (066) 849 30 66; +38 (063) 632 03 75.

Купити глюкометр, а також різних брендів тест-смужки Accu-Chek, One Touch, Bionime Rightest, Contour TS, Sensolite Nova Test, Glucocard 2, On Call Plus та ін.. Також для інсулінових ін'єкцій Вам знадобиться придбати голки інсулінові Води, Microfine Plus.

При важкій формі інсулінозалежного цукрового діабету в організмі відбувається накопичення кетонових тіл, які виходять від розпаду жирів і білків. Висока концентрація кетонових тіл викликає ацидозату, яка призводить до інтоксикації організму.

Таке захворювання, як цукровий діабет часто поєднується і з іншими хворобами обміну речовин, наприклад, ожиріння. Дуже рідко цукровий діабет може виникнути після перенесеного гострого або хронічного панкреатиту. Хвороба зазвичай зустрічається в більш літньому віці, але може з'явитися також і у дітей, які переносять її набагато важче.

Клінічно розрізняють дві форми інсулінозалежного цукрового діабету:
1) легка форма (diabetes mellitus simplex)
2) тяжка форма (diabetes mellitus gravis)

Легка форма цукрового діабету зустрічається в основному у людей похилого віку (близько 40 років). Головні симптоми, які спостерігаються при ній є полідипсія (збільшена тяга до пиття, яка змушує хворих пити по кілька літрів води в день), поліурією (часте сечовипускання), полифагия (підвищений апетит). Цей симптом, як правило, відбувається на регулярній основі, за винятком найбільш важких форм.

Создание глюкозурия свидетельствует о сахарном диабете. Размер глюкозурията в зависимости от тяжести сахарного диабета и содержание углеводов в рационе больного. Моча, содержащая сахар, является яркой, но имеет высокий удельный вес. Наиболее характерный симптом для постановки диагноза сахарный диабет в практике представляет собой установление гипергликемии натощак.

Больные испытывают сухость во рту. Их кожа сухая из-за обезвоживания организма. Очень часто жалуются на зуд, особенно в области наружных половых органов, особенно у женщины. Больные легко подвержены инфекции кожи, экзема и др. 

Важка форма інсулінозалежного цукрового діабету зустрічається найчастіше у молодих людей та дітей. Симптоми, які були описані при легкій формі цукрового діабету (полідипсія, поліурією, полифагия) тут вони є більш вираженими. Хвора людина може сильно худать за короткий час. У найбільш важких формах кількість цукру в сечі може бути вище, ніж вуглеводів надійшла їжі (так званий негативний вуглеводний баланс). У сечі з'являються кетонові тіла. Дихання хворих пахне гнилими яблуками або хлороформ. Накопичення великих кількостей кетонових тіл в крові діє отруйна.

Важкий стан ацидозу приводить до діабетичної коми. В такому випадку хворий стає млявим, починає скаржитися на головний біль і запаморочення, постійне відчуття сну, шкіра суха, з-за сильного зневоднення, язик сухий, з'являються підйому, блювання і діарея. Мускулатура і сухожилля мляві, рефлекси дуже ослаблені або відсутні, зіниці розширені, температура може знизиться до 36 градусів, пульс прискорений або навпаки невеликий, кінцівки холодні, артеріальний тиск низький.

Ускладнення цукрового діабету є діабетичною мікроангіопатією, внаслідок якої може розвинутися гангрена нижніх кінцівок, діабетична нефропатія, діабетична ретинопатія, захворювання шкіри і багато інших. Таким хворим необхідно дотримання суворої дієти і проведення інсулінотерапія.

Інші статті